ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Заповніть форму нижче та відправте її, щоб ми змогли до Вас зателефонувати.
Ваше ім`я
Ваш номер телефону
 
© 2019 Файний Дах - Продаж покрівельних матеріалів в Тернополі та області.
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Щоб отримати безкоштовну консультація заповніть форму нижче та відправте її.

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ ВІД ВИРОБНИКА
ПО ЦІНАМ ВІД 118 ГРН ЗА М2
З БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ ПО ТЕРНОПОЛЮ ТА ОБЛАСТІ

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД
замірщика по Тернополі та області
8 РОКІВ
успішної роботи
ГАРАНТІЯ ДО 50 РОКІВ
на металочерепицю
БІЛЬШЕ 29
видів металочерепиці в одному місці
заміри безкоштовні при замовлені товару.
*
безкоштовна доставка від 100м2 при замовлені з повною комплектацією даху.
*
*
*

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ

Металочерепиця - сучасний покрівельних матеріал, який не втрачає свої позиції з часом, імітуючи натуральну черепицю. Цей покрівельний матеріал є водночас дешевим та практичним, при цьому довговічним та естетично довершеним.

У нас ви можете знайти найширший асортимент металочерепиці - 29 форм хвиль, за цінами від виробника, в Тернополі та Тернопільській області. Підберемо красиву та надійну покрівлю, яка служитиме довгі роки та підкреслить дизайн Вашого будинку.
АРМОРІУМ
Покрівля еліт класу - коли хочеш найкращого
Ruukki Armorium - металочерепиця в унікальному і виразному дизайні, який підкреслить і виділить вашу покрівлю. Ідеальний продукт, як для реконструкції даху, так і для новобудови. Металочерепиця Арморіум не має рівних, ні в якості, ні в дизайні. Ви можете купити металочерепицю Арморіум в Тернополі у нас на офісі.
від 255
грн.
АДАМАНТЕ
Коли стиль має значення
Ruukki Adamante - металочерепиця в середземноморському стилі, є ідеальним варіантом для тих хто бажає підкреслити винятковий характер свого будинку. Витончений дизайн з плавним лініями і 3D різом, чудово підкреслить красу і гармонію вашого даху. Покрівля класу люкс - металочерепиця Адаманте, ви можете купити у нас в Тернополі на офісі.
від 242
грн.
ДЕКОРЕЙ ҐРАНД
Бути стильним і сучасним зараз
Ruukki Decorrey Grand - металочерепиця яка поєднала в собі минуле і майбутнє. Ідеальний покрівельний матеріал який надасть неперевершених ліній дизайну, як новобудові так і існуючому будинку. Простота і елегантність цієї форми поєднує в собі класичні лінії з стилем модерн. Ви можете купити металочерепицю Декорей Гранд в Тернополі у нас на офісі.
від 128
грн.
ГЕРМАНІЯ
Для клієнтів, які знають чого хочуть
Металочерепиця Germania- це суворий та водночас елегантний вигляд рейнської черепиці у Вас на даху. Оригінальна симетрична форма надасть візуальної масивності покрівлі та відразу приверне і виділить ваш будинок. Купити металочерепицю Германія можна у нас в Тернополі на офісі.
від 97
грн.
МОНТЕРЕЙ
Вічна класика
Monterrey - це перша серед форм металочерепиці, яка полюбилась багатьом. За своє більш ніж 50-річне існування, вона досі є однією з найпопулярніших металочерепиць. Плавні елегантні лінії та невисокий профіль органічно поєднуються як з природним ландшафтом, так і з архітектурою самого будинку. Купити металочерепицю Монтерей ви можете у нас в Тернополі на офісі.
від 95
грн.
РЕТРО
Універсальна консервативність
Металочерепиця Retro - це класична форма покрівлі з плавними округлими лініями, яка чудово імітує керамічний дах. Дана металочерепиця прекрасно створить гармонію поєднання природних краєвидів та будь яких архітектурних рішень. Ви можете купити металочерепицю Ретро у нас в Тернополі на офісі.
від 97
грн.
ОНІКС
Традиційна вишуканість та класична довершеність
Металочерепиця Onix - саме ця форма металочерепиці подарує вашому дому класичну довершеність. Її форма нагадує хвилю традиційної польської керамічної черепиці. Класичні лінії даху у поєднанні із стильним фасадом створять Вашому будинку неперевершений екстер'єр, який чудово впишеться в будь який ландшафт. Купити металочерепицю Онікс ви можете у нас в Тернополі на офісі.
від 110
грн.
ОПАЛ
Класика в дії
Металочерепиця Opal- це стиль середземноморської кераміки, з її неповторними рельєфними обрисами. Металочерепиця Опал імітує ззовні натуральну керамічну черепицю, при цьому це виглядає естетично і дуже багато. Особливо ефектно такий дах виглядає в теракотовому та коричневих кольорах. Купити металочерепицю Опал ви можете у нас в Тернополі на офісі.
від 105
грн.
ПРЕМІУМ
Розкішна помпезність
Металочерепиця Premium- це оригінальна масивна металочерепиця, яка відразу приверне Вашу увагу. Вишуканий дизайн та її елегантність задовільнить очікування найвибагливішого замовника. Купити металочерепицю Преміум ви можете в Тернополі у нас на офісі.
від 101
грн.
ВЕНЕРА
Індивідуальність в дрібницях
Металочерепиця Venera - це витончений дизайн середземномор'я у вашому подвір'ї. Плавні просторі лінії металочерепиці імітують вид керамічного покриття даху. Покрівля преміум класу завжди буде привертати увагу до Вашого будинку. Ви можете купити металочерепицю Венера у нас в Тернополі на офісі.
від 136
грн.
МОДЕРН
Сучасність і максимальна функціональність
Металочерепиця Modern - це чіткість ліній та простота в одному флаконі. Ця модель металочерепиці визначається простим, але безперечно сучасним дизайном. Сама її назва говорить, що дана металочерепиця є естетичним рішенням для будинків, архітектура яких виконана у сучасному стилі. Металочерепицю Модерн можна купити в Тернополі у нас на офісі.
від 100
грн.
КВАРЦ
Модерн в дії
Металочерепиця Quartz- проста і ненав'язлива форма металочерепиці, яка надасть легкість дизайну будинку та покрівлі. Металочерепиця Кварц це сучасно, стильно, а головне органічно, - вона легко поєднується з природним ландафтом. Купити металочерепицю Кварц ви можете у нас в Тернополі на офісі.
від 110
грн.
РУБІН
Незвично і сучасно
Металочерепиця Rubin - нагадує своїм зовнішнім виглядом плитку шоколаду. Строга геометрія і пропорційність відмінно підходить для всіх типів будинків. Металочерепиця Рубін гарно підкреслює прямолінійні конструкції і поєднує в собі якість та практичність. Ви можете купити металочерепицю Рубін у нас в Тернополі на офісі.
від 139
грн.
САПФІР
Оригінально і сучасно
Металочерепиця Sapphire - це прямий, рівний малюнок рельєфу з декоративними опуклостями. Злиття традиційного і сучасного підходу до дизайну створило металочерепицю з незвичайною витонченою красою. Її сучасний характер підкреслить форму Вашого будинку. Ви можете купити металочерепицю Сапфір у нас в Тернополі на офісі.
від ХХХ
грн.
МАДЕРА
Мінімалізм в дії
Металочерепиця Madera- це прості елегантні та плавні лінії, які зроблять ваш Дах унікальним. Досконалий дизайн в якому немає нічого лишнього, вирізняється стильним та сучасним виглядом. А симетрична форма металочерепиці довершить архітектурний вигляд будинку. Купити металочерепицю Мадера ви можете у нас в Тернополі на офісі.
від ХХХ
грн.

МОДУЛЬНА МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ

Це інноваційна розробка серед покрівельних матеріалів, яка візуально нагадує звичайну металочерепицю. Єдина відмінність, що вона виготовляється не у вигляді листів великого розміру, а являє собою сталевий лист невеликого розміру так званий - модуль. Завдяки цій особливості модульної металочерепиці вона є універсальним елементом покрівлі, який відрізняється простотою у монтажі та мінімізує кількість відходів при цьому.
ФІНЕРА
Інновація в покрівельних матеріалах.
Металочерепиця Finnera- перша розроблена модульна металочерепиця, яка дала початок новому напрямку. Її унікальний дизайн з технологією загину передньої кромки, невидимих з'єднань та мінімізація кількості відходів - не залишить нікого рівнодушним. Металочерепиця Фінера - це симетрична форма, надійність та практичність, відмінна імітація керамічної покрівлі. Ви можете купити металочерепицю Фінера у нас в Тернополі на офісі.
від 255
грн.
ФРІДЖ
Просто і надійно
Ruukki Frigge - це проста і цікава форма з широким спектром покриттів та кольорів, яка задовольнить очікування кожного клієнта. Модульна металочерепиця Фрідж - це сучасна естетична Покрівля для будь-якого бюджету. Ви можете купити металочерепицю Фрідж у нас в Тернополі на офісі.
від 220
грн.
МОДЕРН
Сучасність і максимальна функціональність
Модульна металочерепиця Modern - це чіткість ліній та простота в одному флаконі. Ця модель металочерепиці визначається простим, але безперечно сучасним дизайном. Висота хвилі цієї моделі забезпечує жорсткість покрівлі, що робить її більш надійною та довговічною. З модульною металочерепицею Модерн Ваш Дах виглядатиме стильно і сучасно. Металочерепицю Модерн можна купити в Тернополі у нас на офісі.
від 100
грн.
МУРАНО
Коли хочеш бути ультрасучасним
Металочерепиця Murano - це просто, гарно, якісно, надійно і економно. Чітка геометрія, продумана конфігурація металочерепиці, створює ілюзію монолітності покрівлі. Можливість часткової заміни модулів, без демонтажу всього даху, робить матеріал привабливим як при проведенні реконструкції, так і при зведенні нового будинку. Купити металочерепицю Мурано ви можете у нас в Тернополі на офісі.
від 139
грн.
СКАНДІК
Функціональна затишність
Металочерепиця Scandic - це модульна металочерепиця з симетричною формою, яка характеризується високою ефективністю. Симетрична форма в вигляді хвилі добре виглядає як на простих, так і на складних схилах даху. Металочерепиця Скандік є продуктом еліт класу, виготовлена з високоякісної шведської сталі. Що забезпечить не тільки ідеальний вигляд, а й довговічність. Купити металочерепицю Скандік ви можете у нас в Тернополі на офісі.
від 257
грн.
ФЛЕКС
Авангард в дії
Металочерепиця Flex - сучасна та оригінальна модульна металочерепиця. Гра світла і тіні на даху створює унікальний вигляд металочерепиці. Завдяки чому дах виглядає елегантно та ексклюзивно. Купити металочерепицю Флекс ви можете у нас в Тернополі на офісі.
від 292
грн.
ХЮДЖ
Бути не таким як інші
Ruukki Hyygge - це інноваційний покрівельний продукт, який ідеально відповідає сучасним архітектурним тенденціям. Це горизонтальна фальцева покрівля , яка пропонується в двох варіантах: з канавками та без, які дозволяють укладати дах у трьох візерунка. При цьому створюється унікальний дизайн будинку. Ви можете купити металочерепицю Хюдж у нас в Тернополі на офісі.
від 160
грн.
ВЕНЕРА
Індивідуальність в дрібницях
Модульна металочерепиця Venera - це витончений дизайн середземномор'я у вашому подвір'ї. Плавні просторі лінії металочерепиці імітують вид керамічного покриття даху. Покрівля преміум класу завжди буде привертати увагу до Вашого будинку. Ви можете купити модульну металочерепицю Венера у нас в Тернополі на офісі.
від 136
грн.
КВАРЦ
Модерн в дії
Металочерепиця Quartz- проста і ненав'язлива форма модульної металочерепиці, яка надасть легкість дизайну будинку та покрівлі. Металочерепиця Кварц це сучасно, стильно, а головне органічно, - вона легко поєднується з природним ландафтом. Завдяки невеликим своїм розмірам, вона створить ілюзію монолітного і безшовного даху. Купити модульну металочерепицю Кварц ви можете у нас в Тернополі на офісі.
від 110
грн.
Зет-ЛОК
Солідно і надійно
Металочерепиця Зет-Лок - це новинка українського ринку, основна її відмінність від модульних металочерепиць - це те, що модулі герметично з'єднуються один з одним. Модуль потрапляє на інший в формі букви Z – звідси і назва. Це гарантує бездоганну експлуатацію і при цьому реальний термін служби металочерепиці Z-Lock в 2–3 рази довше ніж зазвичай. І що найголовніше – дах з такою покрівлею виглядає елегантно та акуратно. Купити металочерепицю Z-lock Ви можете у нас в Тернополі на офісі.
від 148
грн.
ЕРА
Затишно і надійно
Модульна металочерепиця Era -просто, надійно, економно, елегантно і довговічно. Саме ця модульна металочерепиця подарує вашому дому класичну довершеність. Її форма нагадує хвилю традиційної польської керамічної черепиці. Класичні лінії даху у поєднанні із стильним фасадом створить Вашому будинку неперевершений екстер'єр, який чудово впишеться в будь який ландшафт. Купити модульну металочерепицю Ера ви можете у нас в Тернополі на офісі.
від 120
грн.
СОРЕНТО
Індивідуальність в дрібницях
Модульна металочерепиця Sorento - це середземноморський класичний стиль в поєднанні з сучасним дизайном в одному флаконі. Виразний рельєфний профіль та новизна металочерепиці, стане головним акцентом будинку в будь якому стилі. Ви можете купити металочерепицю Соренто у нас в Тернополі на офісі.
від 149
грн.
РУБІН
Незвично і сучасно
Млдульна металочерепиця Rubin - нагадує своїм зовнішнім виглядом плитку шоколаду. Строга геометрія і пропорційність відмінно підходить для всіх типів будинків. Металочерепиця Рубін гарно підкреслює прямолінійні конструкції і поєднує в собі якість та практичність. Ви можете купити модульну металочерепицю Рубін у нас в Тернополі на офісі.
від 139
грн.
САПФІР
Оригінально і сучасно
Модульна металочерепиця Sapphire - це прямий, рівний малюнок рельєфу з декоративними опуклостями. Злиття традиційного і сучасного підходу до дизайну створило металочерепицю з незвичайною витонченою красою. Її сучасний характер підкреслить форму Вашого будинку. Ви можете купити модульну металочерепицю Сапфір у нас в Тернополі на офісі.
від ХХХ
грн.
Щоб відправити заявку заповніть форму нижче та відправте її.
* щоб дізнатись точну вартість матеріалу для Вашої покрівлі, зателефонуйте або відправите заявку. На ціну впливають коливання курсу валют, товщина матеріалу, виробник та форма самої металочерепиці.
Перекриття існуючих дахів металочерепицею та профнастилом.
Накриття даху з нуля.
Монтажу мансардних вікон.
Теплоізоляції даху.
Матеріали та монтаж в одномі місці
МОНТАЖ «ПІД КЛЮЧ»
Встановлення секційних заборів з євроштахетника.
Монтажу хвірток та воріт.
Монтаж огорожі жалюзі.
Що буде після заповнення заявки:
До вас зателефонує замірщик.
Повна консультація та відповіді на запитання в телефонному режимі.
Виїзд на замір за попередньої домовленості.
Розрахунок декількох варіантів продукції, щоб ви могли вибрати найкращий для вас.
* щоб заповнити заявку на виклик замірщика настисніть на кнопку нижче.
І НЕ МАЄТЕ МОЖЛИВОСТІ ЗАВІТАТИ ДО НАС ?
Не проблема ! Тоді заповніть заявку на виклик замірщика.
ЗАЙНЯТІ ?
КОМПЛЕКТУЮЧІ ДО ДАХУ
Фірма «Файний Дах» спеціалізується на покрівельних матеріалах для даху. У нас ви зможете купити всі необхідні комплектуючі та аксесуари для Вашої покрівлі в одному місці без зайвих турбот.
Мансардні вікна
Водостічні система
Теплоізоляція
Гідроізоляція
Фасонні елементи
Заповніть форму нижче та відправте її і ми зателефонуємо Вам.
ПРАЦЮЄМО РАЗОМ!?
Протасевича 6, торговий ряд «Східний»
Напроти магазину «Буд Плюс»
Немає можливості з нами зв'язатись?
info@dah.te.ua
Назад
Металочерепиця АРМОРІУМ
Ви можете купити металочерепицю ARMORIUM в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця СОРЕНТО
Ви можете купити металочерепицю SORENTO в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця МОДЕРН
Ви можете купити металочерепицю MODERN в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця КВАРЦ
Ви можете купити металочерепицю KVARC в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця ВЕНЕРА
Ви можете купити металочерепицю VENERA в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця Х`ЮГЕ
Ви можете купити металочерепицю HYYGGE в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця МУРАНО
Ви можете купити металочерепицю MURANO в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця ЕРА МОДУЛЬНА
Ви можете купити металочерепицю ERA MODULNA в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця ЕРА
Ви можете купити металочерепицю ERA в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця ПРЕМІУМ
Ви можете купити металочерепицю PREMIUM в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця Зет - Лок
Ви можете купити металочерепицю Z - Lock в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця ОПАЛ
Ви можете купити металочерепицю OPAL в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця РЕТРО ПЛЮС
Ви можете купити металочерепицю RETRO PLUS в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця РЕТРО
Ви можете купити металочерепицю RETRO в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця МОНТЕРЕЙ
Ви можете купити металочерепицю MONTERREY в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця ДЕКОРЕЙ ҐРАНД
Ви можете купити металочерепицю DECOREY GRAND в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця АДАМАНТЕ
Ви можете купити металочерепицю ADAMANTE в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525
Назад
Металочерепиця ФІНЕРА
Ви можете купити металочерепицю FINNERA в Тернополі для свого даху звернувшись до Нас за телефоном.

+380961996344
+380689032525