ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Заповніть форму нижче та відправте її, щоб ми змогли до Вас зателефонувати.
Ваше ім`я
Ваш номер телефону
 
© 2019 Файний Дах - Продаж покрівельних матеріалів в Тернополі та області.
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Щоб отримати безкоштовну консультація заповніть форму нижче та відправте її.

ПРОФНАСТИЛ ВІД ВИРОБНИКА
ПО ЦІНАМ ВІД 89 ГРН ЗА М2
З БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ ПО ТЕРНОПОЛЮ ТА ОБЛАСТІ

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД
замірщика по Тернополі та області
8 РОКІВ
успішної роботи
ГАРАНТІЯ ДО 50 РОКІВ
на профнастил
БІЛЬШЕ 10
форм профнастилу в одному місці
заміри безкоштовні при замовлені товару.
*
безкоштовна доставка від 100м2 при замовлені з повною комплектацію даху.
*
*
*
*

ПРОФНАСТИЛ

Профнастил, металопрофіль або, як ще його називають, профлист, на сьогоднішній день є найбільш затребуваним і використовуваним покрівельних матеріалом.

Завдяки естетичному зовнішньому вигляду та високій міцності профлист має широкий спектр використання як в якості декоративного матеріалу: для зведення парканів, огорож та облицювання фасадів, - так і металопрофіль може застосовуватись як несуща конструкція для будівель.

У нас ви можете знайти найширший асортимент металопрофілю для: огорожі, даху, промислових підприємств, ангарів. 10 типів форм, 8 видів покриття, 30 видів кольорів. Доступна ціна на профнастил від виробника в Тернополі та Тернопільській області.
Профнастил Т-08
Металопрофіль т-08 - є універсальним та економічним матеріалом для обшиття: внутрішніх та зовнішніх стін, софітів, фронтонів, цоколів,- а також може використовуватися в якості огороджувальної конструкції ( плотів, воріт), та для облицювання нестандартних споруд. Купити профнастил т-08 в Тернополі можна у нас на офісі.
від 89
грн.
Профнастил Т-12
Металопрофіль т-12 - є ідеальним варіантом для використання в будівництві. Завдяки своїй симетричній формі профнастил т-12 підійде як для перекриття так і накриття існуючих житлових та промислових дахів. Також його можна використовувати для зашиття стін, плотів або воріт.
Купити профнастил т-12 в Тернополі можна у нас на офісі.
від 89
грн.
Профнастил Т-14
Металопрофіль т-14 - є ідеальним варіантом для використання в будівництві. Завдяки своїй формі профнастил т-14 підійде як для перекриття так і накриття існуючих житлових та промислових дахів. Також його можна використовувати для зашиття стін, плотів або воріт.
Купити профнастил т-14 в Тернополі можна у нас на офісі.
від 89
грн.
Профнастил Т-15
Металопрофіль т-15 - в основному належить до фасадних матеріалів. Він чудово виглядає при використанні його в якості зашиття стін, фасадів, підсобіток, воріт та заборів. Купити профнастил т-15 в Тернополі можна у нас на офісі.
від 89
грн.
Профнастил Т-18
Металопрофіль т-18 може використовуватись як для накриття торгових приміщень, гаражів, невеликих і середніх будівель, ангарів. Купити профнастил т-18 в Тернополі можна у нас на офісі.
від 89
грн.
Профнастил Т-20
Металопрофіль т-20 використовується як для накриття так і реконструкції середніх будинків так і для промислових приміщень, ангарів. Купити профнастил т-20 в Тернополі можна у нас на офісі.
від 89
грн.
Профнастил Т-35
Металопрофіль т -35- є універсальним покрівельним матеріалом, який має посилені характеристики, що забезпечують йому додаткову міцність і жорсткість і дозволяють витримувати сильніші навантаження. Використовують т-35 для накриття і перекриття великих будинків та промислових приміщень, ангарів. Купити профнастил т -35 в Тернополі можна у нас на офісі.
від 89
грн.

НЕСУЧИЙ ПРОФНАСТИЛ

Несучий профнастил являє собою найбільш міцний і витривалий вид профнастилу. Використовується на дахах та перекриттях, що несуть велику ступінь навантаження.
Профнастил Т-45
Металопрофіль т-45 -є покрівельним матеріалом з посиленими характеристиками. Т-45 може витримувати великі навантаження, його використовують для накриття комерційних, виробничо-складських та інших приміщень з великою площею. Може використовуватись в якості покрівельного матеріалу будівель з невеликим кутом нахилу. Купити профнастил т-45 в Тернополі можна у нас на офісі.
від 89
грн.
Профнастил Т-57
Металопрофіль т-57- застосовується як несучий матеріал, який витримує високі навантаження. Завдяки своїй несучій здатності т-57 можна монтувати в горизонтальному положенні. Використовується в якості перекриття великих приватних і промислових об'єктів( ангарів, цехів). Купити проінастил т-57 в Тернополі можна у нас на офісі.
від 100
грн.
Профнастил Т-75
Металопрофіль т-75- застосовується як несучий матеріал, який витримує високі навантаження. Завдяки своїй несучій здатності т-75 можна монтувати в горизонтальному положенні. Використовується в якості перекриття великих приватних і промислових об'єктів( ангарів, цехів). Купити проінастил т-75 в Тернополі можна у нас на офісі.
від 173
грн.
Перекриття існуючих дахів металочерепицею та профнастилом.
Накриття даху з нуля.
Монтажу мансардних вікон.
Теплоізоляції даху.
Матеріали та монтаж в одномі місці
МОНТАЖ «ПІД КЛЮЧ»
Встановлення секційних заборів з євроштахетника.
Монтажу хвірток та воріт.
Щоб відправити заявку заповніть форму нижче та відправте її.
* щоб дізнатись точну вартість матеріалу для Вашої покрівлі, зателефонуйте або відправите заявку.
Що буде після заповнення заявки:
До вас зателефонує замірщик.
Повна консультація та відповіді на запитання в телефонному режимі.
Виїзд на замір за попередньої домовленості.
Розрахунок декількох варіантів продукції, щоб ви могли вибрати найкращий для вас.
* щоб заповнити заявку на виклик замірщика настисніть на кнопку нижче.
І НЕ МАЄТЕ МОЖЛИВОСТІ ЗАВІТАТИ ДО НАС ?
Не проблема ! Тоді заповніть заявку на виклик замірщика.
ЗАЙНЯТІ ?
КОМПЛЕКТУЮЧІ ДО ДАХУ
Фірма «Файний Дах» спеціалізується на покрівельних матеріалах для даху. У нас ви зможете купити всі необхідні комплектуючі та аксесуари для Вашої покрівлі в одному місці без зайвих турбот.
Мансардні вікна
Водостічні система
Теплоізоляція
Гідроізоляція
Фасонні елементи
ПРАЦЮЄМО РАЗОМ!?
Протасевича 6, торговий ряд «Східний»
Напроти магазину «Буд Плюс»
info@dah.te.ua